EN
TR
menu×
Online Eğitim

Biz Kimiz?  ( www.isgonline.com.tr )

İsgonline.com.tr, Türkiye’nin ilk ve tek online İş Sağlığı Ve Güvenliğieğitimi olup, 6331 Sayılı İSG Kanunu’na uygun olarak düzenlenen vesertifikalandıran platformdur.

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda kariyer yapmış profesyonel ekibimizle işyaşantısında ihtiyaç duyulan her türlü bilgi ve deneyime yönelik eğitimlerimizeulaşmanız artık çok kolay!

Eğitimlerimizinsonunda vereceğimiz sertifikaları iş hayatınızda her sektörde kolaylıklakullanabileceksiniz. Bunun yanı sıra, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili tümgelişmeleri ulusal ve uluslararası düzeyde takip ediyor ve eğitim içeriğimizidüzenli aralıklarla güncelliyoruz.

İş Hayatınızda İhtiyaçDuyacağınız Bilgiler Nelerdir?

Bütün iş kollarındaki tehlike sınıflarına uygunİş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerimizi dinamik kadromuzla birlikte hizmetinize sunuyoruz.

6331Sayılı İSG Kanunu’nda işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması vemevcut sağlık şartlarının iyileştirilmesi için işveren ve çalışanların görev,yetki, sorumluluk, hak ve yükümlülükleri belirtilmektedir. Buna paralel olarakçalışma hayatında her ihtiyacınıza aradığınız soruların cevapları eğitimlerimizde bulacağınızın garantisini veriyoruz.

İşyerlerinde sistemlive bilimsel bir alt yapı kurmak ve yönetmek; iş kazalarının önüne geçmek içinatacağınız büyük bir adım olacaktır. Bizim eğitimlerimiz sizler için kılavuzniteliğinde olup, sertifikalarımız sayesinde de kendinizi güvendehissedeceksiniz. Bu vesile ile kanuni gereklilik olan eğitim alma/vermeyükümlülüğünüzü yerine getirmiş olacaksınız.

KuruluşNedenimiz

Eğitimlerimizde, çalışma hayatınızda güvenliğinizi sağlayacak temel vepratik bilgileri kolay, sade, anlaşılır ve kalıcı biçimde öğrenmekle kalmayıpbu sayede sizlerin güvenli bir iş ortamında çalışmanızı sağlamak en öncelikliyaklaşımımızdır.

Yaşadığımız çağda bilgi edinmemiz çok kolay olsa da doğru bilgiye ulaşmamızkonusu tartışmaya açık. Çünkü bilgi kirliliğine yol açan bir sürü içerikmevcut. Bu yüzden sizlere doğru bilgiyi en kısa sürede ulaşma imkânısağlıyoruz. İstiyoruz ki herkesin iş hayatı devam ederken iş güvenliğieğitimlerinizde hız kesmeden sizlere ulaşsın.

Yöntemimiz

Kalite standartlarımızı uluslararası onlineöğrenme seviyesinde tuttuk. Sizlerde eğitimlerimizden yararlanarak pratik vekalıcı öğrenme ile bilgilerinizi çalışma hayatınızda tecrübe ederek yaşam boyuöğrenme alışkanlığı edineceksiniz.

Çalışmahayatınızda başarı basamaklarını hızla tırmanmak için bu eğitimleri; düzenliprogramlar halinde sizlere sunarak, zamandan tasarruf ederek ve güvenilir birşekilde ulaşabilmeniz için en güncel bilgileri sizlerle paylaştık. Onlineeğitim sonunda alacağınız sertifikalar ile iş yaşam kalitenizi arttıracak vekariyerinize hızla ivme kazandıracaksınız.

 


 
 
×

Çalışma Mevzuatı ile İlgili Bilgiler Eğitimi -İBYS:110

×